Zaproszenie na warsztaty i konferencję – “Ginekologia i Położnictwo Nowe Trendy 2023”

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do udziału w Międzynarodowych Warsztatach Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej Miednicy Mniejszej, które będą odbywać się stacjonarnie oraz w formule internetowej transmisji ON–LINE i „NA ŻYWO”, w dniu 25.05.2023 w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu.

Międzynarodowe Warsztaty z udziałem doświadczonych operatorów z Izraela, Austrii, Szwajcarii, Niemiec oraz Polski będą po raz kolejny doskonałą okazją do wymiany poglądów na temat najskuteczniejszych działań operacyjnych wykonywanych metodami minimalnie inwazyjnymi.

 

Warsztaty poprzedzają Międzynarodową Konferencję Ginekologia i Położnictwo Nowe Trendy, która odbywać się będzie w Poznaniu w dniach 26-27.05.2023.

 

Więcej szczegółów dotyczących warsztatów: https://www.termedia.pl/Konferencja-MINIMALNIE-INWAZYJNA-CHIRURGIA-MIEDNICY-MNIEJSZEJ-KROK-Intro,1935,23882.html

Więcej szczegółów dotyczących konferencji: https://www.termedia.pl/Konferencja-GINEKOLOGIA-I-POLOZNICTWO-NOWE-TRENDY-Intro,1803,21034.html