Życzenia noworoczne 2024

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Wielmożni Przyjaciele Polskiego Towarzystwa Urologicznego,

Z radością witamy Nowy Rok 2024, niosący ze sobą nową energię i obfitość nadziei. Z głębokim przekonaniem, że nadchodzący rok przyniesie inspirujące zmiany, pragniemy podzielić się z Wami naszymi planami na ten czas.

Wspólnie z Członkami społeczności PTUG zamierzamy tworzyć coraz lepszą jakość warunków i efektów naszej pracy. Chcemy także intensyfikować współpracę branżową, zacieśniać więzi między nami wszystkimi oraz wprowadzać innowacje, które przyczynią się do rozwoju naszego społeczeństwa – zarówno pacjentów, jak i ich rodzin i przyjaciół.

Z dumą informujemy, że w 2024 roku zamierzamy skuteczniej korzystać z nowoczesnych możliwości, jakie otworzyła modernizacja naszej strony internetowej. Planujemy organizować interdyscyplinarne spotkania online, wprowadzić czytelną weryfikację członków Towarzystwa z dostępem do związanych z członkostwem bonusów oraz nagradzać zdobywane kompetencje jednolitym i przejrzystym systemem punktacji.

Ponadto, dążymy do jeszcze bliższych relacji z zagranicznymi uroginekologicznymi towarzystwami naukowymi, z myślą o wzajemnych korzyściach merytorycznych, które przekładają się na skuteczniejsze terapie i nowocześniejsze leczenie naszych pacjentów.

Z okazji Nowego Roku życzymy Państwu niezliczonych sukcesów naukowych i zawodowych. Niech rozwój naszych pasji przyniesie wymierne owoce, zwłaszcza podczas fascynujących webinarów i wspaniałych konferencji, które planujemy zorganizować.

Niech rok 2024 będzie czasem owocnej współpracy, rozwoju, wspólnych działań i przedsięwzięć uroginekologicznych! Wszystkim Członkom, Sponsorom, Przyjaciołom i Sympatykom Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego życzymy wszelkiego powodzenia, zdrowia i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku!

 

Z serdecznymi życzeniami,
w imieniu Zarządu PTUG

Grzegorz Gurynowicz
Prezes PTUG